poniedziałek, 23 listopada 2015

W życiu piękne są tylko chwile...

Od tygodnia ciągle pada deszcz, a co za tym idzie? Brak chęci do robienia czegokolwiek... lenistwo osiąga level 2. Wychodzenie na zewnątrz jest raczej marnym pomysłem (zwłaszcza, że już wystarczająco marznie się czekając rano na autobus do szkoły), a przez siedzenie w domu cały dzień można umrzeć z nudów, zwłaszcza, gdy nie ma się nawet z kim pogadać. Człowiek zostaje sam na sam ze swoimi myślami i można od tego ześwirować. Tyle rzeczy chodzi wtedy po głowie, że już nie wiadomo nawet co ze sobą począć i nieważne jak bardzo by się chciało to nie da się od tego w żaden sposób uciec. Chłopak ze mną zerwał, bo poznał jakąś nową laskę i nie mogę się z tym pogodzić. Tyle wspólnych planów na nic i po chuj to wszystko było? Myślałam, że coś dla Ciebie znaczę... To boli wiesz, ale mimo to nie żałuję żadnej spędzonej z Tobą chwili , bo sprawiłeś, że choć przez chwilę byłam szczęśliwa. Związki są do kitu, po co z kimś być, skoro prędzej czy później wszystko się rozpada i znów wracamy do punktu wyjścia? 


"Życie nie jest pozbawione bólu, ale chodzi o to, jak sobie poradzimy z tym bólem... albo radością, zawstydzeniem czy triumfem. Życie to coś więcej niż czas, który upływa zanim umrzemy; to suma wszystkiego, co przez ten czas robimy. Podjęcie decyzji może być czasem trudne, ale zdarza się często, że niepodjęcie żadnej decyzji, powstrzymanie się od koniecznego działania przynosi gorsze skutki niż błędna decyzja. Zło kwitnie tam, gdzie nikt mu się nie przeciwstawia, ale Ci, którzy potrafią, muszą to zrobić, by chronić tych, którzy nie mogą ochronić się sami."

9 komentarzy:

 1. Głowa do góry będzie dobrze :) Na nudę polecam książkę, a jak nie to wpadaj do mnie, u mnie nie ma nudy, a jak jest to przynajmniej w miłym towarzystwie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zmienilaś się i dlatego ci tak wychodzi robisz wszystko wbrew sobie i nie pilnujesz tego co dla ciebie ważne nie kieruj się slowami ludzmi lecz tym co ty czujesz człowiek nie zawsze moze cię sprowadzić na dobrą droge jeśli cię pozna ty sama musisz to wiedzieć by sobie jeszcze tylko bardziej nie po gorszyć i tylko przyjaciele i rodzina mogą cie rozumieć ale ci prawdziwi.

  OdpowiedzUsuń
 3. A może jest ktoś jeszcze na świecie kto kocha cię bardziej od samego siebie i nie żadna mu grożba straszna by walczyć o ciebie i jak żołnierz oddać ci się do końca swych dni na tej ziemi.

  OdpowiedzUsuń
 4. https://www.youtube.com/watch?v=iztpceCxMO0

  OdpowiedzUsuń
 5. Nigdy w życiu nie będziesz szczęśliwa z chłopakiem który lubi alkohol i wszelkiego rodzaju używki bo sama nie jesteś na tyle silna psychicznie by go utrzymać a pieszczoty i sex to nie wszystko.

  OdpowiedzUsuń
 6. Może kiedyś to odczytasz gdy już sobie życie ułozysz tak jak chciałaś ze mimo tego że mnie odrzuciłaś zawsze będe kochał cię w myślach i te pare zajebistych dni co kiedyś z tobą spędziłem znaczą dla mnie więcej niz co inne i nawet jesli boisz się do tego przyznać ze mnie zdradzilaś i że to bylo prawdziwe uczucie kocham cię wspomnieniem kocham cię calym swym sercem bądz szczęsliwa ale pamiętaj nie kosztem innych i najblizszych osób bo sama będziesz za nimi tęsknić żegnaj ukochana Natalko.

  OdpowiedzUsuń
 7. Stać cię na lepszego chłopaka nie niszcz sobie życia z kimś dla kogoś piwo stawia na 1 miejscu jesteś zdolną dziewczyną a tak łatwo sobie niszczysz życie i słuchaj swoich bliskich bo to oni jednak ci pomagają cały czas gdy jesteś w trudnej sytuacij u nikogo innego nie znajdziesz pocieszenia możesz wtedy tylko na prawde wiele stracić zacznij doceniać to co masz od małego dane było ci to mieć byś wszystko miała.

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie chciałem cię stracić przepraszam że tak to wszystko wyszło:(((

  OdpowiedzUsuń
 9. Chcialaś być po prostu szczęśliwa i myślę że teraz ci się to udało gdybym miał cofnąć czas to bym zrobił do tego momentu co kiedyś ja cię zdobyłem teraz tylko sumienie mnie będzie męczyć myślę że już do konća bo nikogo tak nie po kocham szczerze jak ciebie a wiem byłem dla ciebie kimś ważnym z kimś co godzinami potrafiliśmy ze sobą rozmawiać a teraz udajemy jakbyśmy wcale się nie znali to przykre ale widocznie tak musi być taki nasz koniec by mógł zacząć nowy rozdział naszego życia z nowymi doświadczeniami czasem to lepszymi czasem gorszymi żegnaj ukachana może ten krótki list niczym zwykła kartka zamknięta w butelece falująca po oceanie ktoś odczyta kiedyś i ci poda dalej tylko taka forma mi przekazania po została nie licze już na żaden cód prosze cię o to byś nie zapominała co jest dla ciebie ważne dla mnie na zawsze po zostaniesz w mej pamięci jako jedyna niepowtarzalna dla której byłem godzien się poświęćic czasem jednak to co jest było prawdziwe zbyt póżno odkrywamy.

  OdpowiedzUsuń