niedziela, 15 lutego 2015

Walentynki

Jeszcze w piątek myślałam, że Walentynki spędzę czytając w samotności jakąś książkę, pójdę do Agaty, jak  to zazwyczaj, gdy nie najlepiej się czuję, bądź też po prostu siedząc w domu i nic nie robiąc. Ale wbrew pozorom okazało się, że to był jeden z lepszych dni w ostatnim czasie, czego się nie spodziewałam. Już z rana byłam w świetnym humorze, bo chodząc z kuchni do swojego pokoju i z pokoju do kuchni słyszałam jak Gresor gra audycję na radiu. Może to dobrze, że mama akurat go słuchała, bo to było miłe uczucie po tak długim czasie znów usłyszeć jego głos. Wcześniej nie zdawałam sobie sprawy, że tak bardzo się za tym stęskniłam. Później wszyscy  pojechali z tatą do Agaty, a ja zostałam z mamą w domu. Sądziłam, że to będzie świetna okazja, żeby zrobić coś razem i  się do siebie zbliżyć, bo ostatnio nie najlepiej się dogadywałyśmy. I wcale się nie myliłam. Poszłyśmy razem na spacer, bo była ładna pogoda, upiekłyśmy wspólnie ciasto i przegadałyśmy praktycznie cały dzień. Wieczorem dostałam jeszcze od Moniki i Eweliny walentynki i ruszyło mnie to, że w jednej  z nich pisało w środku: "i żebyś już nigdy nie była smutna". Nie sądziłam, że ktoś się tym w ogóle przejmuję, więc byłam mile zaskoczona. Teraz śmiało mogę stwierdzić, że to był udany dzień i mam nadzieję, że wy również miło go spędziliści. 
***
Dziś ostatni dzień ferii, więc trzeba go dobrze wykorzystać :D W sumie to cieszę się, że już się kończą, bo stęskniłam się za chodzeniem do szkoły.  
Miłego dnia:*

5 komentarzy:

 1. Cieszę się, że tak miło spędziłaś ten dzień. Życzę miłego dnia i szczęśliwego powrotu do szkoły po feriach. :D

  OdpowiedzUsuń
 2. I ja się ciesze na twój usmieszek by zawsze gościl i był radosny:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Co dzień patrze na Twe zdjęcie, fotografię z tamtych lat.
  Trzymaliśmy się za ręce, chodź przeszliśmy drogi szmat.
  Tyle chciałem Ci powiedzieć, ofiarować cały świat.
  Lecz nie mogłem tego wiedzieć, że zakończy się to tak.

  Ref: Niech te słowa mocno brzmią... szczęście, miłość, zaufanie.
  W życiu ważne one są, gdy już kochać się przestanie.
  Niech te słowa mocne tak, wbiją w serce mocno drzazgę.
  I niech zmienią życia smak, wtedy kochać będziesz wciąż... na zawsze.

  2. Co to znaczy fałsz, obłuda? Ile smutku rodzą w nas?
  Może nam się wreszcie uda, to jest ten ostatni raz.
  Gdy w nadziei człowiek żyje, szuka szans by zmienić świat.
  Swe uczucia ciągle kryje, nim odleci stąd jak ptak.

  Ref: Niech te słowa mocno brzmią... szczęście, miłość, zaufanie.
  W życiu ważne one są, gdy już kochać się przestanie.
  Niech te słowa mocne tak, wbiją w serce mocno drzazgę.
  I niech zmienią życia smak, wtedy kochać będziesz wciąż... na zawsze.

  OdpowiedzUsuń
 4. Kocham cię całym serduszkiem całym sercem bo miłośc to wielki dar nawet dla ciebie lecc możliwa tylko przy właściwej osobie nie da się jej odkryć przed kimś innym co nic nie wie o tobie tylko tak możesz kochac szczerze ja w to wierze jeśli wiesz o kimś więcej niż o sobie to jest coś nie pojętego co innym nie jest dane poznać

  OdpowiedzUsuń
 5. Uciekam w swoją samotność dla ciebie rezygnuje ze wszystkiego idem w swój własny świat zdala od ludzi marzeń pasij tam jest moje miejsce tam będzie łatwiej zapomnieć tam pora się zastanowić nad samym sobą i zbierać nowe kolejne życiowe doświadczenia z pytaniem po co my tu jesteśmy i dokąd zmierzamy przepraszam za wszystko i przepraszam ze tak mocno cię kochałem.

  OdpowiedzUsuń